Wykonujemy tynki gipsowe oraz wylewki maszynowe w miastach: Piotrków Tryb, Łódź, Bełchatów, Opoczno, Aleksandrów Łódzki, Radomsko, Tomaszów Maz, Pabianice, Tuszyn...

Mając na celu zapewnienie Państwu wiarygodności, co do jakości wykonywanych tynków maszynowych przez firmę TOM-BUD, postanowiliśmy dać możliwość naszym klientom wyrażenia na stronie internetowej swych opinii na temat wykonanych tynków gipsowych lub tynków cementowo-wapiennych. Mamy nadzieję, że pomoże to państwu w dononaniu właściwego wyboru.

Imie i nazwisko / Nazwa firmy
Miejscowość
Poziom wykonania usługi
Kod otrzymany od firmy TOM-BUD
Twoja opinia na temat wykonanej usługi
26/11/2012Jakość wykonanej usługi ++++++++++
Polecam,polecam!!!!
Darek P., Opoczno
06/12/2011Jakość wykonanej usługi ++++++++++
DOBRE I SOLIDNE TYNKI EKIPA BARDZO SPRAWNA ROBI TYNKI WYSMIENICIE SZYBKO I SPRAWNIE ŚCIANY PROSTE I GŁADKIE SERDECZNIE POLECAM.
MACIEK WRONA, TOMASZÓW .MAZ
25/11/2011Jakość wykonanej usługi ++++++++++
Polecam bardzo dobre wykonanie!
Adam G., Tomaszów Maz.
04/05/2011Jakość wykonanej usługi ++++++++++
Bardzo dobra firma tynkarska, pierwszy raz zleciłem tego typu usługę i muszę przyznać, że było warto. Ekipa bardzo sprawna i solidna. Wykonali tynki gipsowe w moim biurze w kilka dni z największą dokładnością. Ściany są idealnie równe, nie mam żadnych zastrzeżeń. POLECAM WSZYSTKIM !!!
J&G, Łódź
25/01/2011Jakość wykonanej usługi ++++++++++
Super wykonane tynki gipsowe,ściany proste i gładkie,bardzo polecam.
Bogdan Jagodziński, Piotrków Tryb
07/11/2010Jakość wykonanej usługi +++++++++-
niedawno firma zakończyła u mnie prace tynkarskie i muszę przyznać, że naprawdę profesjonalnie i czysto wykonana usługa przy dość nierównych ścianach, także polecam każdemu tę firmę, gdyż naprawdę warto. Wykonali pracę w okreslonym terminie i w dość przystępnej cenie. Pozdrawiam Pana Tomka i jeszcze raz bardzo dziękuję.
Krzysztof Liszewski, Bełchatów